poniedziałek, 6 maja 2013

Rudości nigdy dość.


12/04/2013 
Modelka/wizaż/stylizacja : Karolina Gryzia Dmitrowska 
Miejsce: Rzeszów/Słocin 


Jakbym miała jedno zdanie , podsumowujące Gryzię to napisałabym : Karolina to po prostu modelka. Na szczęście nie muszę się ograniczać i mogę napisać porządne wypracowanie.

Modelka niekoniecznie musi być kanonem piękna, niekoniecznie musi nosić rozmiar 36, najważniejsze jest jej współgranie z obiektywem i samoświadomość. Otwarcie się na sztukę, wejście w rolę w trakcie sesji, ale także i przed-zaangażowanie się w pomysł jak nie całą sobą, to chociaż jakąś częścią. Ofiarowanie czegoś, jakieś cegiełki od siebie. Wszystkie te czynniki wzięte razem + wizaż , stylizacja , ciekawe miejsce mogą dać fotografowi pole do stworzenia czegoś naprawdę dobrego, jeśli ten się postara 

Wracając do samej współpracy z K. : w tej sesji było wszystko ( oprócz dobrej pogody , ale powiedzmy że warunki atmosferyczne nie są zależne od nas samych także ich omówienie sobie daruję ) co wymieniłam powyżej. Karolina sama przygotowała stylizację, wykonała makijaż. Dzięki wcześniejszej rozmowie, znalazłyśmy ciekawe miejsce.Na samej sesji urzekła mnie profesjonalizmem, kreatywnością, mimiką. Mam nadzieję że będzie nam dane jeszcze po współpracować, tamte 20 minut pozostawiły mi niedosyt..Rudości naprawdę nigdy dość szczególnie w takim wydaniu.A na koniec małe ogłoszenie : 

DO 14 MAJA - PRZERWA TECHNICZNA W JAKIEJKOLWIEK PRACY ARTYSTYCZNEJ 

1 komentarz:

  1. poznaje ten kapelusznik hehe..na slicznym kolorze wlosow!

    OdpowiedzUsuń