wtorek, 4 lutego 2014

My Cold Sea

Strój, makijaż, włosy są zasługą modelki – Malwiny Walczak.
Zdjęcie wykonałam na plaży Gdynia Orłowo.
24/01/14

Malwina...profesjonalistka, z niesamowitym dystansem do tego co robi. Jej luźne podejście do zdjęć, bardzo pomaga, fotograf nie czuję żadnej presji, w trakcie pstrykania, obróbki i publikacji. Jest to niewątpliwie plus, ogromna zaleta i cecha, za którą będę Malwinę wychwalać pod niebiosa.
Kolejna to stroje – umawiając się z Malwiną na zdjęcia, człowiek nie musi główkować, szukać, szperać, Malwina dysponuję pięknymi sukniami, dodatkami i całą gamą innych przydatnych akcesoriów. Ponadto sama się umaluję, włosy natapiruję nie marudząc przy tym ani słowa mimo że jest cholernie zimno, a wszystkie te czynności wykonuję na dworze. Ba!! jest w niej tyle pozytywnej energii, że powoli przebija się przez lodową zasłonę, nawet najtwardszych zmarzluchów i mruków :) Kiedy się już wyszykuję, dając oczywiście możliwość zdecydowania co i jak fotografowi, człowiek aż z przyjemnością włącza swój aparat i idzie na plażę, walczyć z falami i szukając zakątków, w których jeszcze nie był.
O samym pozowaniu napiszę krótko : w wykonaniu Malwiny jest sztuką.& Cieszę się, że jedno ze zdjęć ( moje ulubione < 3 ) zostało zaakceptowane przez Vogue'a.***
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz